Avaleht Meestele VIDEO! Meestelt meestele! Enesearengu nõustaja Raivo Juhanson: vaba mees on teadlik mees
VIDEO! Meestelt meestele! Enesearengu nõustaja Raivo Juhanson: vaba mees on teadlik mees

VIDEO! Meestelt meestele! Enesearengu nõustaja Raivo Juhanson: vaba mees on teadlik mees

Raivo Juhanson

“Meil meestel on tihti teadmine, et me peame elus kõigega ise hakkama saama ja olema tugevad, vaprad, enesekindlad, edukad,” räägib enesearengu nõustaja Raivo Juhanson, suurseminari VABA MEHE TEE esineja. “Aga tihti see koormus kasvab ja muutub aina suuremaks,” sõnab ta.

Elu sarnaneb teatriga, kus kantakse erinevaid maske ja mängitakse erinevaid rolle. “Ja me jääme sinna rolli nii sisse, et unustame ära, kes me tegelikult oleme,” viitab Juhanson. Isegi kui välispidiselt on elus kõik hästi, meestel on pere, töökoht, karjäär, sõbrad, võime tunda end sisemiselt sageli üksiku, kurva ja rahulolematuna, sõnab Juhanson. “Aga meie valik siin elus on olla kas näitleja või lavastaja. Vaba mees on teadlik mees, kes teadvustab, et ta on ise oma elu looja,” lausub Juhanson.

“Kui sul on tekkinud seisak oma elus ja soovid saada vastuseid, siis on hea võimalus tulla 12. novembril kell 12 Tallinna Telliskivi Loomelinnaku Vaba Lavale, kus meie, mehed, jagame sügavamaid kogemusi oma elust,” lausub Raivo Juhanson.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga